Crisp stylisten maken gebruik van stalenlab in HTC

door mei 2, 2011Interieurontwerp0 Reacties

NML Design maakt graag gebruik van het Stalenlab van Home Trade Center (HTC) in Nieuwegein.

Voor een klant is het soms best moeilijk om keuzes van bijvoorbeeld materialen te visualiseren. Het Stalenlab geeft de mogelijkheid om de klant een sfeer te laten proeven. Dit kan in een gesprek erg handig zijn. Alles gaat dan meteen leven.

Het Stalenlab heeft o.a. de laatste collecties van Luxaflex, Desso, Bonaparte en Eijffinger. Er kan op een makkelijke manier een combinatie worden gemaakt van verschillende producten en materialen.

Het Stalenlab kan samen met een Crisp-stylist worden bezocht. NML Design kan je ter plekke een interieuradvies geven. Je kunt dan ook een kijkje nemen in de diverse showrooms van leveranciers.

0 reacties

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Archieven

Ja, ik ontvang graag interieurtips!

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date met de nieuwste interieurtips en scherpste aanbiedingen.

Bedankt voor je inschrijving voor de nieuwsbrief van House for Interior.